Grzela

Uprzejmie informujemy, że wraz z dniem 24 września 2018 roku w naszej redakcji nastąpiła zmiana na pozycji redaktora naczelnego. Tomasza Flakowskiego, który sprawował tę funkcję od stycznia tego roku, zastąpił Michał Grzela. 

Michał Grzela współpracuje z nami od lutego. W tym czasie dał się poznać człowiek rzetelny i niezwykle zaangażowany w cały projekt. W ostatnich miesiącach spod jego ręki wyszło wiele tekstów, od newsów zaczynając na felietonach i wywiadach kończąc. Od kilku tygodni Michał prowadzi nowy autorski cykl – “Back in Time”. “Dla całego zespołu to dopiero początek czegoś wielkiego. Nic nie przychodzi w życiu za darmo, ale najlepsze dopiero przed nami” – zapowiedział Grzela.

“Jestem bardzo szczęśliwy, w jaki sposób układa się moja współpraca z portalem. Szybko poczułem się tutaj swobodnie i nabrałem wiatru w żagle. Ostatnie miesiące był dla mnie bardzo cenną nauką, która niezależnie od pełnionej przeze mnie funkcji trwać będzie dalej. Chciałbym w tym miejscu podziękować Tomkowi, który wprowadzał mnie do zespołu i dla całej redakcji zrobił naprawdę wiele dobrego. Życzę mu również wielu sukcesów w roli menadżera II-ligowej Olimpii Elbląg. Wejście w jego buty będzie dla mnie wyzwaniem, którego podejmę się jednak z uśmiechem na ustach. Choć w ostatnich miesiącach przechodziliśmy spore perturbacje kadrowe wydaje się, że na ten moment znów tworzy się zespół liczny i zgrany, pozwalający mierzyć wysoko. Ciągły rozwój i brak stagnacji to nasze cele w oparciu o które chcemy doskonalić model naszej pracy. Możliwości są, pomysły również. Teraz nadszedł czas, by przystąpić do ich realizacji.”.