mf
Młodzieżowy Futbol

Oddychasz pasją do piłki, a mecz to dla Ciebie idealny moment, by przeanalizować boiskowe wydarzenia? To właśnie Ciebie szukamy! Redakcja MłodzieżowyFutbol.pl otwiera rekrutację!

Kim jesteśmy?

Głównym celem i misją naszej redakcji jest promocja młodzieżowej piłki, od tej lokalnej, po horyzont fabryk światowych talentów.

Nasza praca skierowana jest do wszystkich kibiców, piłkarzy oraz trenerów, ale nie tylko. Znajdziesz u nas opisy rozgrywek młodzieżowych, informacje transferowe, wywiady, relacje, statystyki, ale również praktyczne porady jak rozwinąć siebie i swoją piłkarską karierę. Chcemy dotrzeć tam, gdzie jeszcze nie był nikt inny!

Kogo szukamy?

Młodzieżowy Futbol szuka osób pełnych zaangażowania i motywacji do działań na rynku medialnym. Osoba, której szukamy powinna spełnić następujące wymagania:

  • regularnie śledzić media sportowe i być na bieżąco z tym, co w “trawie piszczy”. Research nie powinien stanowić dla Ciebie problemu.
  • aktywnie działać w social media. Nie chcesz przecież niczego przegapić, prawda?
  • potrafić z łatwością tworzyć krótkie i dłuższe teksty, posługując się przy tym poprawną polszczyzną. “Lekkie pióro” powinno być Twoją wizytówką.
  • Mieć minimum 16 lat.

Jak się zgłosić?

Wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość na adres kontaktowy: redakcja@mlodziezowyfutbol.pl

W temacie wpisz: REKRUTACJA MŁODZIEŻOWY FUTBOL [IMIĘ i NAZWISKO].

W treści podaj: Imię i nazwisko, krótki opis oraz odpowiedz na pytania:

1) Dlaczego chciałbyś zostać częścią Młodzieżowego Futbolu?
2) Dlaczego powinniśmy wybrać właśnie Ciebie?
3) W czym my możemy pomóc Tobie?

Dalszy tok rekrutacji będzie przebiegał drogą mailową. Prosimy o cierpliwość.