2017 zachód vs U-19 2017 roku
Młodzieżowy Futbol/Michał Kwieciński

Ostateczna batalia o miano najlepszych w 2017 roku na boiskach Centralnej Ligi Juniorów!

Najlepszy zespół zachodu i wschodu już mamy, ale… TO JESZCZE NIE KONIEC! Czas na wielki finał, czyli starcie pomiędzy obydwoma grupami! Zachód kontra Wschód i najlepsza XI 2017r. Kto okaże się lepszy ostatecznym rozrachunku?

Najlepszy zespół, musi mieć najlepszą ofensywę. Czas więc wybrać napastników do finalnej jedenastki 2017 roku!

Przedstawicielem wschodu zostali: Mateusz Olejarka (Legia Warszawa) i Szymon Rak (Motor Lublin), lecz do pełni szczęścia jeszcze trochę brakuje. Zachodnia część Polski również wystawiła mocnych kandydatów, a są nimi: Konrad Bukowczan (Podbesidzie Bielsko-Biała) i Jan Borek (Górnik Zabrze). Pamiętajcie, że zwycięzców może być tylko dwóch, więc… Do dzieła!

Wyniki już niebawem!

Podsumowanie całego Plebiscytu MF TOTY 2017 U-19, jak i omówienie jedenastek już 20.01. Czekajcie, bo naprawdę warto.

5 KOMENTARZE

  1. Ten z B.B. miał ostatnie miejsce i nagle cud się zdarzył wyszedł na prowadzenie. W tym plebiscycie nie chodzi o najlepszego napastnika ale o znajoma, który ma liczną rodzinę.

  2. W ciagu jednego dnia z ostatniego miejsca wskoczyc na pierwsze to nielada wyczyn… znajomi I rodzina musiala miec niezly maraton po kafejkach w bielsku ?

  3. Gdzie można znaleźć jedenastkę sezonu już ogólna i kto zawodnikiem sezonu ?

    • Finalna jedenastka wraz z zawodnikiem roku została przedstawiona podczas naszego LIVE na Youtube. Za godzinę pojawi się również na naszym portalu. 🙂

Comments are closed.