PLEBISCYT MF TOTY U-19 2017 najlepsi napastnicy pomocnicy grupy defensorzy grupy wschodniej napastnicy bramkarz defensorzy pomocnicy
Młodzieżowy Futbol

To już ten dzień, ten moment, na który wielu czekało!

Z początkiem stycznia ruszyliśmy z Plebiscytem #MFTOTY2017u19, który miał na celu wyłonić najlepszą jedenastkę roku (zachód i wschód). Po godzinach rozmyśleń to właśnie zespół MF dokonał pierwszych wyborów. Spośród wszystkich dostępnych zawodników kategorii U-19 w minionym roku, wybraliśmy tych znacząco wyróżniających się na boiskach CLJ. Dalsze losy leżały w Waszych rękach, a mieliście na to 11 dni, liczba nieprzypadkowa. Wczoraj o godzinie 23:59 zamknęliśmy ankiety tym samym, poznając zwycięzców Plebiscytu MF TOTY 2017 U-19. Dziś, czas byście i Wy ich poznali!

Najlepsza jedenastka zachodu w Plebiscycie #MFTOTY2017u19!

Młodzieżowy Futbol

*Pozycje zawodników są orientacyjne.

Najlepszy zespół zachodu już mamy, ale… TO JESZCZE NIE KONIEC! Czas na wielki finał, czyli starcie pomiędzy obydwoma grupami! Wschód kontra Zachód i najlepsza XI 2017r. Ponadto jakby tego było mało – wybieramy najlepszego zawodnika minionego roku!

Podsumowanie całego Plebiscytu MF TOTY 2017 U-19, jak i omówienie jedenastek już 20.01. Czekajcie, bo naprawdę warto.

Jeśli jeszcze jakimś cudem nie widziałeś/aś jedenastki grupy wschodniej, to właśnie teraz jest na to najlepszy moment – TUTAJ.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.