zawodnik roku CLJ
Młodzieżowy Futbol

Znamy już finałową trójkę 2. edycji #PlebiscytMF! Kto zostanie tegorocznym najlepszym graczem Centralnej Ligi Juniorów?

Jesteśmy już na półmetku kolejnej odsłony plebiscytu “Zawodnik Roku CLJ 2018”. Grono robi się coraz węższe, a miejsce na szczycie zarezerwowane jest wyłącznie dla jednej osoby.

Nominowani do pierwszego etapu:

 

Spójrzmy raz jeszcze na zasady procentowego rozłożenia głosów:

35% – redakcja MłodzieżowyFutbol.pl
35% – ankietowani związani z CLJ
30% – czytelnicy


Formularze zostały zamknięte, głosy podliczone, a to oznacza, że znamy już trzy nazwiska, które stoczą bój w finale. Do II etapu #PlebiscytMF przechodzą:

Hubert Sobol (Lech Poznań)
Szymon Rak (Motor Lublin)
Sebastian Strózik (Cracovia)

Rok 2018 to bez dwóch zdań okres, któremu towarzyszyło mnóstwo emocji związanych z tym, co na juniorskich boiskach, ale również tym, co poza nimi. Ciągnąca się passa bez porażki warszawskiej Legii, mistrzostwo dla Lecha Poznań, czy sensacyjne wyniki Korony Kielce, to tylko kropla w morzu arcyciekawych wydarzeń. Nie można wszakże zapominać o zawodnikach, którzy w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy wyróżniali się na tle pozostałych swoją świetną dyspozycją.

Piłkarzy, którzy zachwycali swoją grą, nie brakowało również w najpopularniejszych młodzieżowych rozgrywkach w naszym kraju. Na boiskach Centralnej Ligi Juniorów U-18/19 zarówno w poprzednim, jak i w obecnie trwającym sezonie młodzi kandydaci na profesjonalnych piłkarzy wprawili w zachwyt niejednego sympatyka młodzieżowej piłki. Jednak zwycięzca może być tylko jeden. Tytuł najlepszego gracza 2018 roku trafi w najbliższych tygodniach do któregoś z wyżej wspomnianych zawodników: Huberta Sobola, Szymona Raka lub Sebastian Strózika.

Na dniach przedstawimy piłkarską sylwetkę każdego z trójki uczestników II etapu tegorocznego plebiscytu. Obserwujcie nas na bieżąco, albowiem już niebawem wracamy z wielkim finałem!