złamał
gazetakrakowska.pl

Ogromny pech 18-letniego piłkarza Cracovii. Na wczorajszej konferencji prasowej trener krakowskiej drużyny Michał Probierz poinformował, że Daniel Pik złamał nogę. Piłkarza czeka kilkumiesięczna przerwa od piłki!

Wychowanek Nadnarwianki Pułtusk do nadwiślańskiego klubu trafił na początku tego roku z juniorów Polonii Warszawa. W rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów prezentował się bardzo dobrze, dlatego też Michał Probierz postanowił ściągnąć tego piłkarza do swojej ekipy. W ubiegłym sezonie zdołał nawet wystąpić w trzech spotkaniach LOTTO Ekstraklasy, w meczach przeciwko: Termalice Bruk-Bet Nieciecza, Arce Gdynia i Sandecji Nowy Sącz.

LEGIA ZGŁASZA DO ESA 20-LETNIEGO NAPASTNIKA! KLIKNIJ PO WIĘCEJ INFORMACJI!

Obecny sezon również zaczął obiecująco od kilku spotkań w CLJ, w których zdobył dwie bramki. W najwyższej rozgrywkowej lidze w Polsce nie szło mu już tak dobrze, bo Michał Probierz tylko raz powołał go do meczowej 18-tki.

Kontuzja, jaką odniósł nie dość, że bardzo bolesna to jeszcze eliminuje go z gry na co najmniej kilka miesięcy. Najbardziej ucierpi na tym sam zawodnik, ale również wicemistrzowie zeszłego sezonu CLJ, dla których Daniel był ważną i kluczową postacią.