Frankie De Jong i Matthijs De Ligt
Omroep West

Jak się okazuje, Frankie de Jong i Matthijs De Ligt to nie jedyne cele na liście FC Barcelony w najbliższych okienkach transferowych. Poznaliśmy kolejnego kandydata i co ciekawe – również z Ajaksu.

O tym, że pół Europy interesuje się usługami dwóch młodych Holendrów, wiemy od miesięcy. Ilość zainteresowanych aż trudno zliczyć, ale “Godenzonen” nie zamierzają ułatwić zadania europejskim gigantom. Albo na stole pojawią się duże pieniądze, albo zostaną w Amsterdamie.

CZAS NA MŁODYCH. NOWA NAGRODA DLA PIŁKARZY MŁODEGO POKOLENIA!

Kolejną z przyszłych gwiazd “Blaugrany” miałby zostać Noussair Mazraoui, 20-letni defensor wicemistrza Holandii. Choć młody zawodnik, grający najczęściej na prawej stronie boiska znalazł się na horyzoncie hiszpańskiego klubu, to do transakcji może dojść dopiero latem. Mazraoui ma już za sobą 8 ligowych meczów w tym sezonie, ale nie tylko. 20-latka również oglądaliśmy w spotkaniach Ligi Mistrzów, gdzie zdążył już zdobyć bramkę i to nie z byle kim – Bayernem Monachium.

Piłkarz urodzony w Holandii przyjął obywatelstwo Maroka, a we wrześniu zadebiutował w pierwszej reprezentacji. Noussair według portalu transfermarkt wyceniany jest na 6 milionów euro.