gumny; Młodzieżowej Ligi Mistrzów
kibice.net

W środowym pojedynku w Młodzieżowej Lidze Mistrzów Hertha Berlin ograła Lecha Poznań 2:0. Wynik, jaki uzyskał Kolejorz w tym spotkaniu można z całą pewnością uznać za o wiele gorszy od gry.

Po fatalnym występie polskich klubów w europejskich pucharach to młodzieżówka Lecha miała być naszym jedynym przedstawicielem jesienią w Europie. Wylosowanie Herthy Berlin z pewnością nie ułatwiło szlaku Lechitów do kolejnej rundy, ale przebieg spotkania jasno pokazał, że jest to rywal w zasięgu młodzieżowych mistrzów Polski. Niestety Lech nie ustrzegł się błędów, które kosztowały utratę bramek. Brakowało także koncentracji w polu karnym przeciwnika, która przełożyła się na sporą nieskuteczność w ofensywie Lecha.

JAK LECHITOM IDZIE W CLJ U-18? ZOBACZ NAJNOWSZY #PRZEGLĄDCLJ

Nie wszystko na szczęście stracone i Lecha czeka rewanż na własnym boisku. Dwubramkowa przewaga jest znacząca, ale nie miażdżąca. Warto podejść do tego spotkania z dużą wiarą, bo przecież to ostatnia szansa, by Polski klub ugrał cokolwiek tej jesieni w Europie. Rewanż dwumeczu z Herthą Berlin odbędzie się w środę, 24 października, o godzinie 18:00 w Poznaniu.

Poniżej przedstawiamy skrót video tego spotkania:


ŹRÓDŁO: LECHPOZNAN.PL