breloczków
nowinkitransferowe.pl

9-letni Joao jest wielkim fanem piłki nożnej, a jego pasją jest zbieranie… breloczków. Mały Brazylijczyk w swojej kolekcji ma kilkadziesiąt egzemplarzy. Ojciec Joao, Gabriel postanowił napisać list do GKS-u Tychy. Opisał w nim historię swojego syna i jego pasję. Klub postanowił odpowiedzieć!

– Byliśmy zaskoczeni wiadomością 9-letniego Joao. Nie codziennie otrzymujemy e-maile z Brazylii. Chłopiec może pochwalić się naprawdę bogatą kolekcją breloczków klubów piłkarskich z całego świata. Postanowiliśmy spełnić jego prośbę. Wysłaliśmy dwa breloczki na wskazany adres i po kilku dniach otrzymaliśmy odpowiedź – mówi Krzysztof Trzosek, rzecznik prasowy Tyski Sport S.A.

Breloczki szczęśliwie dotarły do Brazylii. Ojciec Joao wysłał zdjęcie chłopca w klubowych barwach oraz z dwoma dostarczonymi breloczkami.

– Joao uwielbia zbierać breloczki. Te, które otrzymaliśmy od GKS Tychy są po prostu niesamowite i kreatywne. Korzystając z okazji przeglądaliśmy również informacje o Waszym klubie i mieście. Jeszcze raz chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować – napisał w e-mailu Mario Zelic, ojciec Joao.

GKS Tychy

1liga.org