szulc
lcfc.com

Hubert Szulc z FASE Szczecin pierwszy tydzień grudnia spędzi na testach w Leicester City!

To nie pierwsze zagraniczne testy tego młodego zawodnika. W sierpniu wraz z trzema innymi zawodnikami ze swojej drużyny był testowany przez angielski Bolton Wanderers. W jednym ze sparingów rozgrywanych na Wyspach Brytyjskich udało mu się zdobyć bramkę.

Hubert, który występuje na pozycji napastnika jest wychowankiem ośrodka Football Academy w Lesznie. Edukację w Szkole Mistrzostwa Sportowego Football Academy of Excellence w Szczecinie rozpoczął latem 2017 roku.

PODSUMOWANIE NUMBER ONE CUP! DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

“Szulik” w tym roku otrzymał pierwsze powołanie do reprezentacji Polski U-15, a wraz ze swoją drużyną zdobył mistrzostwo jesieni w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-15, będąc przy okazji najlepszym strzelcem rozgrywek w całym kraju.

Akademia Leicester City FC to tzw. “akademia pierwszej kategorii”. Dysponuje najwyższymi standardami sportowymi i edukacyjnymi. Spod jej szyldu pochodzą tacy zawodnicy jak m.in.: Gary Lineker, Peter Shilton, Emilie Heskey oraz Ben Chilwell.

W młodzieżowych drużynach “Lisów” gra już obecnie jeden Polak. Jest nim 17-letni Jakub Stolarczyk, który broni bramki w spotkaniach Premier League U-18.

szulc
24kurier.pl