Gwiazda drużyny CLJ przedłuża umowę z klubem!

0
598
Agencja Gazeta

Dobra informacja dla fanów krakowskiej Wisły. Utalentowany 18-latek Kacper Laskoś przedłużył swoją umowę z “Białą Gwiazdą”. Nowy kontrakt urodzonego w Gorlicach zawodnika będzie obowiązywać do końca grudnia przyszłego roku.

Kacper Laskoś do klubu przy ul. Reymonta trafił w 2014 roku z Sandecji Nowy Sącz. Dotychczas rozegrał jedno spotkanie w naszej rodzimej LOTTO Ekstraklasie (zagrał 15 minut przeciwko Pogoni Szczecin przyp. red.), ale zdecydowanie bardziej możemy go kojarzyć z występów w Centralnej Lidze Juniorów, gdzie od kilku sezonów prezentuje równą, dobrą formę, będąc jedną z gwiazd drużyny z “rodu Kraka”.

POLAK ROBI KARIERĘ NA WYSPACH OWCZYCH! KLIKNIJ PO WIĘCEJ INFORMACJI!

Obecną kampanię również rozpoczął bardzo mocno, bo od trzech bramek w ośmiu kolejkach. Występujący na pozycji obrońcy lub defensywnego pomocnika zawodnik, co trzeba dodać, wszystkie te spotkania rozegrał w pełnym wymiarze czasowym.

Kacper jest także młodzieżowym reprezentantem naszego kraju. Do tej pory na swoim koncie ma występy w kadrach: U-16 U-17 oraz U-18.

Młoda drużyna Wisły we wczorajszym zaległym spotkaniu drugiej kolejki pokonała na wyjeździe młodzież Jagiellonii Białystok, wynikiem 1:0. W następnej kolejce przyjdzie im się zmierzyć z beniaminkiem CLJ drużyną Escoli Varsovia.