Komiczna
The Sun

Już w poniedziałek czeka nas prawdziwy smaczek Premier League 2. Przed meczem jednak więcej śmiechu niż podziwu. Komiczna sytuacja bawi kibiców na wyspach.

Manchester United i Tottenham to dwie wielkie marki, lecz nie od dziś wiadomo, że w kategorii U-23 za dobrze im się nie powodzi. “Spurs” znajdują się na samym dnie tabeli z dorobkiem zaledwie 9 punktów. Jak ich rywale z czerwonej części Manchesteru? Wcale nie lepiej bowiem na ich koncie o 2 oczka więcej.

Sama sytuacja, iż tak potężne ekipy nie radzą sobie z teoretycznie słabszymi zespołami na wyspach, nazywana jest absurdem. “Tottki” przyzwyczaiły nas do miernej gry, lecz od “Czerwonych Diabłów” oczekiwano o wiele więcej. Niemniej jednak już 29 stycznia zobaczymy mecz na szarym końcu tabeli, ale nie to w tym wszystkim przekracza definicję niedorzeczności.

Poniedziałek nie musi byś smętny. Szykuje się prawdziwy kabaret!

Statystyki bywają bezlitosne, lecz co gdy stają się efektem kpin? Jak się okazuje, Manchester United w obecnym sezonie jeszcze ani razu nie zgarnął kompletu punktów na własnym obiekcie. Co u rywali? Zespól z Londynu, przychodzi z kontrofensywą, albowiem “Koguty” w tym sezonie jeszcze ani razu nie wygrali na wyjeździe… Wspomnieliśmy, iż spotkanie odbywa się w Manchesterze?

Zbliżający się mecz może być momentem przełamania, którejś z drużyn bądź kolejnym poniżającym argumentem i tym samym następnym wpisem w zakładce “komiczny”. Trzeba przyznać, że w sezonie 17/18 oba zespoły mają tych zakładek aż zanadto.