Korona Kielce wygrywa fabryką

U-17: Na szczycie Centralnej Ligi Juniorów grupy D jest już wszystko jasne. Korona Kielce wygrywa i odjeżdża reszcie stawki.

Dzisiaj o godzinie 12:00 zmierzyły się dwie najlepsze drużyny swojej grupy CLJ U-17 – Korona Kielce oraz Motor Lublin. “Scyzory” na swoim koncie mają już 24 punkty i od zespołu z Lublina odskakują na 5 punktów. Zwyciężając dzisiaj 2:0, pokazali, że porażka ze Stalą Mielec nie odbiła się na piłkarskiej formie. Warto przypomnieć, że ów przegrana była pierwszą jedynką z tyłu bilansu Korony.

Motor Lublin po serii 3 zwycięstw tym razem musi uznać wyższość rywala, a to nie koniec złych wiadomości. Już jutro na stadionie Garbarni Cracovia zagra z Karpatami Krosno i jeśli krakowianie zwyciężą, to przeskoczą “Motorowców” w ligowej tabeli.

W 12 rundzie Centralnej Ligi Juniorów do lat 17 “żółto-biało-niebieskich” czeka mecz u siebie z AP 21 Kraków. Lider klasyfikacji grupy D musi przygotować się na wyjazd do Krosna na mecz z tamtejszym zespołem. Obydwa mecze planowane są na 4 listopada.