zablokował
eurosport.interia.pl

Gdy wydawało się, że lada moment Kamil Grabara odejdzie na wypożyczenie do Danii, do gry wszedł Liverpool i zablokował transfer.

Wczoraj na łamach naszego portalu pisaliśmy o tym, że Grabara ma dołączyć do jednego z klubów duńskiej Superligaen. Tym klubem okazało się Aarhus GF, ale dzisiaj popularny na Twitterze “Janekx89” podał nowe informacje. Okazuje się, że działacze “The Reds” zablokowali wypożyczenie młodzieżowego reprezentanta Polski do Danii. O młodego bramkarza zabiegał również czołowy klub League One (trzeci poziom rozgrywkowy w Anglii), ale Kamil obecny sezon spędzi w mieście “The Beatlesów”.

CIEKAWA INWESTYCJA KORONY! KLIKNIJ PO WIĘCEJ

Taki ruch ze strony Liverpoolu jest przynajmniej dziwny, bo sam zawodnik chciał faktycznie odejść do Danii, ponieważ w Liverpoolu nie łapie się do pierwszej drużyny, a chciałby spróbować gry w dorosłym futbolu, bo dotychczas występował tylko w rozgrywkach do lat 18 oraz w Premier League 2.

Wydaje się jednak, że Liverpool ma inną wizję co do przyszłości 19-latka. Taki ruch sprawia, że Grabara będzie musiał zmarnować kolejny rok w rozgrywkach “juniorskich”, choć i tam jego gra nie jest pewna, ponieważ rywalizuje o miejsce w bramce z Irlandczykiem Kelleherem.