znicza
druzynablazeja.pl

Marzył o wielkiej karierze, ale okazało się, że jest poważnie chory. 14-letni Mateusz Jacak, mieszkaniec Otwocka przebywa na OIOM-ie w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, gdzie walczy o życie.

Były zawodnik OKS Start Otwock, a obecnie piłkarz Znicza Pruszków uległ poważnemu wypadkowi. Idąc we wtorek do szkoły niespodziewanie stracił przytomność. Jak się okazało w szpitalu, chłopiec miał rozległy udar mózgu i do tej pory nie odzyskał przytomności. 14-latek marzył o karierze piłkarskiej, ale teraz stanęła ona przed ogromnym znakiem zapytania…

Kilka ciepłych słów otuchy i wsparcia ostatnio powiedział kapitan reprezentacji Polski Robert Lewandowski, były piłkarz Znicza, w którym teraz występuje chłopiec.

Po wybudzeniu się ze śpiączki będzie potrzebna długotrwała i kosztowna rehabilitacja. Indywidualny numer rachunku bankowego Mateusza: Bank Zachodni WBK S.A 46 1090 1753 0000 0001 3612 3148 Fundacja #DrużynaBłażeja ul. Ejsmonda 48a, 05-420 Józefów. W tytule przelewu należy wpisać: “Mateusz Jacak – darowizna na poprawę i ochronę zdrowia”

Jako zespół Młodzieżowego Futbolu z całego serca życzymy Ci powrotu do zdrowia! Wrócisz silniejszy!

Fundacja #DrużynaBłażeja