Mateusz Zając
Radomiak Radom

Mateusz Zając jednak zmienił barwy klubowe tej zimy. Defensor najbliższe miesiące spędzi w Radomiu

20-latek od dłuższego czasu był łączony z radomskim Radomiakiem. Włodarzy drugoligowca przekonał przede wszystkim swoimi predyspozycjami. Mierzący 192 centymetry obrońca, który równie świetnie spisuje się na środku obrony co na boku, to skarb. Klub z ulicy Malczewskiego musi zagrać w otwarte karty, ponieważ do sąsiada z góry brakuje im zaledwie 2 punktów. Walka o pierwszą trójkę cały czas trwa, a przerwa zimowa dobiega końca.

Zając w swoim poprzednim zespole rozegrał łącznie 16 spotkań. Legionovia pozyskała młodego zawodnika dość niedawno, bo latem minionego roku. Ekipa z Legionowa defensora pozyskała z NKP Podhale bez kwoty odstępnego.

 Bardzo się cieszę, że mogłem trafić właśnie do Radomiaka. Jest to bardzo perspektywiczny klub, szczególnie dla mnie jako młodego zawodnika. Chciałbym tu rozwinąć swoje umiejętności mówi Mateusz tuż po przejściu do nowego klubu.

II liga polska wraca już w marcu. “Zielonych” już na starcie czeka podróż na południe Polski, albowiem pierwszym przeciwnikiem będzie Rozwój Katowice. Z 15 zespołem w lidzie zagrają 3 marca o godzinie 15:00.

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPrzepytany: Krystian Nowakowski – Unia Warszawa
Następny artykułKorona Kielce zgłasza do rozgrywek 3 juniorów
Hiszpański futbol to jego żywioł, a iberyjskie zwyczaje ma we krwi. Owiana tajemnicą legenda głosi, że kiedy nie ma z nim kontaktu, on właśnie jest w podróży na mecz MLS. Ktoś przecież musi rozruszać amerykańską piłkę, prawda? Oprócz jego największej pasji, jaką jest dziennikarstwo sportowe, szczyci się mianem naszego zespołowego informatyka. Od lat fanuje Królewskim, a jego nową miłością jest NYCFC. Często możecie go znaleźć na Twitterze, gdzie wylewa swoje sportowe żale.