Boubacar Kamara
twicsy.com

Olympique Marsylia pokonała 1:0 Girondins Bordeaux, kończąc złą passę. Dla gospodarzy było to pierwsze zwycięstwo na własnym stadionie od listopada!

Stade Vélodrome wreszcie doczekał się zwycięstwa gospodarzy za sprawą 19-letniego Boubacara Kamary. Francuz w 42. minucie otworzył wynik w meczu z Bordeaux Girondins i tym samym okazał się jedynym strzelcem tego wieczoru. Mecz rozgrywany był za zamkniętymi drzwiami. Powodem kara otrzymana po przerwanym spotkaniu z Lille, gdzie na boisku pojawił się tłum kibiców.

CLJ U-17: W KRAKOWIE LICZY SIĘ ROZWÓJ – PODSUMOWANIE CRACOVII

Nieszczęsna passa “Les Olympiens” ciągnęła się od 11 listopada. Marsylczycy wtedy pokonali u siebie Dijon 2:0 w meczu Ligue 1. Od tej pory OM nie potrafiło znaleźć sposobu na przyjezdnych i tym samym własna twierdza stała się niekorzystnym talizmanem.

Nastolatek senegalskiego pochodzenia jest nominalnym środkowym obrońcą i w tym sezonie rozegrał już 23 spotkania. Dla Kamary było to pierwsze trafienie w barwach Olympique’u.

Zespół z Marsylii zajmuje 7. pozycję w tabeli Ligue 1, tracąc do liderującego PSG aż 22 punkty.