PEC Zwolle Sandler
mcfcwatch.com

“Nie jestem tylko liczbą, oni naprawdę mają plan ze mną. Guardiola też” – mówi o swoim transferze do Manchesteru City 21-letni holenderski obrońca. Wychowanek Ajaksu ostatnio występował w PEC Zwolle. 

Choć oficjalnej informacji nie ma na stronie Manchesteru City to menadżer zawodnika, jak i sam piłkarz potwierdzili transfer z PEC Zwolle do “The Citizens”. 21-letni Philippe Sandler będzie kosztował City zaledwie 3 miliony euro. Jednak od razu nasuwa się myśl, że pójdzie na wypożyczenie, ale sam piłkarz wierzy, że Guardiola da mu szansę i ma na niego plan.

Skauci z Manchesteru City przyjechali do Amsterdamu na rozmowy i pokazali, jak wygląda ich biznes, byłem pod wrażeniem planów, które mają na mnie. Jestem naprawdę pozytywnie nastawiony do mojego zbliżającego się transferu, to jest jak bajka.

Urodzony w Amsterdamie defensor jest wychowankiem Ajaksu Amsterdam, lecz nie zadebiutował w pierwszym zespole. W 2016 roku za darmo trafił do PEC Zwolle i stopniowo był wprowadzany do klubu z Eredivisie. Mierzący 190 centymetrów środkowy obrońca w minionym sezonie rozegrał 23. spotkania w holenderskiej ekstraklasie. Skauci Manchesteru City obserwowali od dłuższego czasu Sandlera i transfer wydaję się przemyślany.

Słyszałem, że obserwują mnie Skauci z Manchesteru City, ale nie spodziewasz się, że jako gracz PEC Zwolle przejdziesz do Manchesteru City.

Menadżerem Sandlera jest John van Schip, ale warto zaznaczyć, że przy transferze do Manchesteru City swoje palce maczał Mino Raiola. Popularny menadżer opiekuje się m.in. Paulem Pogbą, czy Gianluigim Donnarummą.