Jest porozumienie Arki Gdynia z Łosiem!

0
583
łosiem
Wojciech Szymański/Arka.gdynia.pl

Jan Łoś podpisał wczoraj umowę z Arką Gdynia. Dla Janka przyszykowano przedłużenie umowy do 2020 roku. Kontrakt ma zawierać możliwość przedłużenia współpracy o kolejny rok.

Napastnika nie trzeba nikomu przedstawiać. Jedno z odkryć minionego sezonu CLJ, lecz przede wszystkim przyszłość ofensywy gdyńskiego klubu. Jan Łoś ma za sobą debiut w Ekstraklasie, choć w obecnym sezonie na murawę jeszcze nie wybiegł. 18-latek regularnie wspiera drużynę juniorów starszych, z którą w ubiegłym sezonie zajął 4 lokatę na wschodzie, samemu zdobywając 15 goli w 18 spotkaniach. Reprezentant Polski do lat 19 nie zwalnia tempa. Po 4 kolejkach CLJ ma na koncie 4 bramki.

POLSCY LIGOWCY SZALEJĄ W MECZACH MIĘDZYNARODOWYCH!

“Arkowcy” zajmują dość niską, bo 11 pozycję w tabeli Centralnej Ligi Juniorów U-18. Porażka z Koroną Kielce oraz beniaminkiem – Escolą dzielą wraz z remisem przeciwko Górnikowi i zwycięstwem nad GKS-em Bełchatów.

Wraz z Łosiem nowy, a zarazem pierwszy profesjonalny kontrakt zaproponowano również Michałowi Molendzie, o czym pisaliśmy już na łamach naszego portalu.