Ramon
onefootball.com

Już wszystko jasne. Ramon De Araujo opuszcza ojczyznę, a jego nowym klubem będzie Real Madryt. Tym samym doniesienia hiszpańskich gazet zostały potwierdzone.

Napastnik uchodzi w Brazylii za ogromny talent. Urodzony w 1998 roku piłkarz od dwóch sezonów nieprzerwanie broni barw ekipy “Nense” do lat 20. Póki co Ramon nie doczekał się debiutu w pierwszym zespole i, zważając na ostatnie doniesienia, szybko to nie nastąpi.

Brazylijczyk zdaniem lokalnych mediów związanych z klubem niebawem zostanie piłkarzem Realu Madryt. Póki co ofensywnie usposobiony zawodnik będzie grał dla Castilli, w której postara się pomóc nowym kolegom awansować do drugiej ligi oraz odnieść sukces w Młodzieżowej Lidze Mistrzów.

Tym samym Ramon korzysta ze szlaku, który jedenaście lat temu przetarł Marcelo. Przypomnijmy, że pewny jest już wielomilionowy transfer Viníciusa Júniora na Estadio Santiago Bernabeu latem.

Dwukrotny reprezentant “Canarinhos” U-17 przejdzie do nowego klubu na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu za pięć milionów euro. Z doniesień “Marki” wynika, że snajper był obserwowany już od dwóch lat. Wówczas Ramon brał udział w Sao Paulo Cup, gdzie zdobył dwie bramki.