znęcał
wdolnymslasku.com

Wielkie granie szykuje się w Chorwacji! Drużyna Zagłębia Lubin U-18 zmierzy się podczas turnieju “Mladen Ramljak 2018” z topowymi zespołami w Europie. W ich grupie “A” znalazł się GNK Dinamo Zagrzeb, Eintracht Frankfurt oraz Real Madryt!

Cała impreza rozpocznie się jutro. Na godzinę 16:00 zaplanowane jest oficjalne otwarcie turnieju, a później pierwsze spotkanie rozegra gospodarz Dinamo Zagrzeb z naszym Zagłębiem Lubin! Następny mecz Miedziowi rozegrają 10 sierpnia o godz. 16:00 z Realem Madryt, a w sobotę kwadrans po osiemnastej czeka ich ostania grupowa potyczka z rywalami z Frankurtu. O to z kim zmierzą się w dalszej fazie turnieju zdecyduje od sytuacji w obu grupach (w grupie B znajduje się reprezentacja Chorwacji do lat 19, Feyenoord Rotterdam, Maribor oraz drużyna z Kopenhagi).

Jedziemy z nastawieniem na dobre granie. Mamy przeciwników z górnej piłki, prezentujących najwyższy poziom. Co prawda w przeszłości mierzyliśmy się z mocnymi, zagranicznymi zespołami, ale po raz pierwszy zagramy z Realem Madryt. Jedziemy składem nieco okrojonym przez kontuzje. Wszyscy zawodnicy są zmotywowani i głodni gry. Naszym celem jest przede wszystkim sprawdzić się, zobaczyć, jak prezentujemy się na tle takich przeciwników. Zapowiadają się cztery dni mocnego grania, którego już nie możemy się doczekać. – powiedział trener zespołu Marcin Ciliński

Skład zespołu:

Barszcz, Czajor (B), Borkowski, Warpas, Lepczyński, Piątkowski, Maciejewski, Sypek, Brzeżowski, Goyke, Poręba, Baran, Baranowski, Karbownik, Więcek, Dawidziak, Czuban, Grychtolik.

Akademia Piłkarska Zagłębia Lubin