Stadion Krakow i Tychy Euro 2017 U-21

Wystarczyło kilkanaście minut, by system sprzedaży biletów na mecze “Biało-Czerwonych” został zamknięty. Podczas starć Polaków zobaczymy komplet!

16 czerwca usłyszymy pierwszy gwizdek EURO U-21 i tym samym pierwszy mecz gospodarzy.

W Lublinie podopieczni Dorny zmierzą się ze Słowacją. 19 czerwca podejmą obrońców tytułu, Szwedów. Ostatni mecz fazy grupowej rozegrają 3 dni później w Kielcach. Wspomnianym deserem będzie starcie z waleczną Anglią.

Euro 2017 U-21 już na horyzoncie. Przygotowania pełną parą!

Blisko miesiąc temu trener Napoli,Maurizio Sarri, wyraził niechęć co do wyjazdu na Mistrzostwa Europy do lat 21 Piotra Zielińskiego i Arkadiusza Milika, próbując fakt wytłumaczyć wyczerpaniem fizycznym  i brakiem odpowiedniej regeneracji przed nowym sezonem.

Doskonale wiemy, iż Arek większość czasu w zespole spędził poza boiskiem ze względu na kontuzję. Wcześniej mimo wszystko pokazał się ze świetnej strony kibicom, jak i trenerowi. W przypadku Piotrka ta kwestia wygląda zupełnie inaczej. Genialny występ na boiskach Serie A oraz znakomite noty sprawiły, iż “Zielu” stał się nieodłącznym elementem składanki Sarri’ego

Wydawałoby się, że jednak do porozumienia dojdzie. Obydwaj panowie znaleźli się na liście zagranicznych powołań Marcina Dorny, lecz jakiś czas temu okazało się, iż włodarze włoskiego klubu znowu przechylili decyzję na drugą stronę…

Euro U-21

Reasumując, Milik i Zieliński zostają we Włoszech.

Znane nazwiska, mocne ekipy, wielkie możliwości. Czego chcieć więcej?

Piłkarze występujący w najlepszych ligach świata, zespoły szlifujące przyszłe gwiazdy futbolu. Euro 2017 U-21 przybieżę pierwszą kwintesencję (dla niektórych niekoniecznie) wielkich imprez reprezentacyjnych. Żądza pokazania się z najlepszej strony jest ogromna. Przecież to jest ich szansa na pokazanie się selekcjonerom pierwszych reprezentacji.

Młodzieżowy Futbol w pełni tętni turniejem!

Jako że przed nami miesiąc pełen wrażeń nie zabraknie u nas materiałów odnośnie do zbliżających się rozgrywek Mistrzostw Europy. Chcecie być na bieżąco? Przeczytać wiele ciekawostek oraz informacji dotyczących wszystkich występujących ekip? A może po prostu cieszyć się futbolem razem z nami? Zapraszamy was do śledzenia MF na Facebooku, Twitterze oraz naszym portalu. Będzie się działo!