Angielkami
Źródło: PZPN

Konsultacja szkoleniowa reprezentacji Polski kobiet U-15 odbędzie się w Grodzisku Wielkopolskim od 08.02.2018 do 11.02.2018. Selekcjoner kadry do lat 15, Patrycja Janowska, powołała na to wydarzenie 24 zawodniczki. Z kolei konsultacja szkoleniowa reprezentacji Polski do lat 17 kobiet rozpocznie się 3 lutego w Warszawie. Wśród powołanych przez selekcjonera drużyny U-17, Ninę Patalon, znalazły się 22 piłkarki.

Zawodniczki powołane przez Patrycję Janowską (U-15):

Amelia Niedzielska (AZS Wrocław)
Weronika Lewandowska (Cartusia Kartuzy)
Julia Krzyżok (Czarni Gorzyce)
Magdalena Sobal (Gryf Tczew)
Liwia Lizik (KKPK Medyk Konin)
Wiktoria Święcichowska (KKPK Medyk Konin)
Gabriela Marciszewska (KKPK Medyk Konin)
Maria Haremska (Kotwica Kórnik)
Klaudia Piszczek (LUKS Sportowa Czwórka Radom)
Dobrosława Skorupska (MTS Pawłowice)
Julia Formela (Radunia Stężyca)
Julia Kolis (SMS Łódź)
Nadia Krezyman (SMS Łódź)
Klaudia Wojtkowiak (SMS Łódź)
Patrycja Czuj (SMS Łódź)
Katja Skupień (SWD Wodzisław Śląski)
Natalia Latoszek (Sztorm Gdańsk)
Marta Hofland (TPS Winogrady)
Celina Cupa (UKS Lider Rychnowy)
Oliwia Jaśniak (UKS Śrem)
Klaudia Dziubak (UKS Orzeł 2010 Wałcz)
Wiktoria Berestecka UKS Orzeł 2010 Wałcz)
Natalia Rohn (UKS Orzeł 2010 Wałcz)
Natalia Pawlak (Wełna Rogoźno)

Zawodniczki powołane przez Ninę Patalon (U-17):

Julia Włodarczyk (APLG )
Weronika Wójcik (AZS UJ Kraków)
Wiktoria Nowak (GKS Katowice)
Zofia Buszewska (KKPK Medyk Konin)
Kinga Kozak (KKPK Medyk Konin)
Alicja Piechocka (KKPK Medyk Konin)
Oliwia Cichy (KKS Czarni Sosnowiec)
Adriana Achcińska (Miedź Legnica)
Laura Rekus (SGS Essen)
Sara Kierul (SV Blau Weiss Hohen Neuendorf)
Zuzanna Radochońska (Sztorm AWFiS Gdańsk)
Anna Konkol (TS ROW Rybnik)
Marta Kaźmierczak (UKS Bielawianka Bielawa)
Oliwia Silny (UKS Bielawianka Bielawa)
Oliwia Szperkowska (UKS Orzeł 2010 Women Wałcz)
Agnieszka Glinka (UKS SMS Łódź)
Wiktoria Zieniewicz (UKS SMS Łódź)
Paulina Filipczak (UKS SMS Łódź)
Alicja Sokołowska (UKS SMS Łódź)
Gabriela Grzybowska (UKS SMS Łódź)
Paulina Oleksiak (UKS SMS Łódź)
Paulina Tomasiak (UKS Staszkówka Jelna)