z Irlandią
Polish Espress

Reprezentacja Polski do lat 15 przegrała 0:1 z Irlandią w pierwszym meczu towarzyskim. Podopiecznych Bartłomieja Zalewskiego czeka jeszcze rewanż, który zostanie rozegrany już jutro o godzinie 11:00 w Policach.

Zarówno dla Irlandczyków jak i “Biało Czerwonych” sparing był pierwszym międzynarodowym sprawdzianem tej jesieni. Choć wielu bramek nie oglądaliśmy, to jedyną – na nieszczęście dla nas – strzelił Ben Quinn. Selekcjoner zespołu gości Jason Donohue był zadowolony z wyniku swoich piłkarzy – Byliśmy znakomici w pierwszej połowie. Dominowaliśmy (…) Jestem zadowolony z debiutu tego zespołu na arenie międzynarodowej – mówi Irlandczyk. – W drugiej połowie Polska zagrała lepiej, mieli kilka groźnych strzałów z dystansu, ale my byliśmy odporni – dodaje.

JEDEN Z NAJMŁODSZYCH DEBIUTANTÓW EKSTRAKLASY – “CHCE GRAĆ JAK KROOS I ISCO”

Polska 0-1 Irlandia
’23 Ben Quinn

Skład: Oliwier Zych – Jakub Kolan (’73 Kamil Sochań) – Jakub Złoch – Mateusz Lipp – Borys Freilich (’57 Kuba Wiśniewski) – Joshua Klockner (’73 Jakub Antczak) – Antoni Kozubal (’41 Kacper Duda) – Iwo Kaczmarski (’73 Tomasz Pieńko) – Kacper Sommerfeld (’57 Krzysztof Babś) – Patryk Romanowski (’41 Adrian Tymiński) – Michał Samborski (’50 Marcin Bartoń).