UEFA EURO U-21 i wielki finał! Wszystko co dobre niestety się kończy. Zakończenie jednak potrafi zaskoczyć!

Razem z Fangol postanowiliśmy stworzyć dla was kilka materiałów dotyczących UEFA EURO U-21. Studio, relacje, opinie, zapowiedzi, a nawet typowania z naszej strony byście zawsze byli na bieżąco. Nawet jeśli przegapiliście któreś ze spotkań.

Omawialiśmy każdą kolejkę fazy grupowej, w której działo się naprawdę wiele. Jeśli przegapiliście to nic straconego! Zajrzyjcie do naszej pierwszej i drugiej relacji. Gorąco zachęcamy do obejrzenia naszego materiału po półfinałach.

Niemcy – Hiszpania. Mocny finał, lecz nie tak jak jego rezultat

Bądźmy poważni, kto stawiał na Niemców? Chyba przedwcześnie ukoronowaliśmy Hiszpanów jako mistrzów. Chociaż ciężko nam przełknąć ich porażkę, a co dopiero mówić o kibicach “La Furia Roja” to trzeba oddać należne naszym zachodnim sąsiadom.

To już jest koniec, nie ma już nic

Niczym w dość znanej piosence żegnamy się z “polskim” turniejem i mimo zmęczenia przy pracy to z zadowoleniem będziemy go wspominać. Oczywiście nie od kwestii naszych “Biało-Czerwonych”, bo o wynikach zespołu Dorny lepiej nie pamiętać. Ekwilibrystyczne bramki, podania na milimetr, czy plejada goli. Mieliśmy wszystko, a zaskoczeń również nie brakowało.

Dziękujemy wam, iż byliście razem z nami, że śledziliście UEFA EURO U-21 razem z Młodzieżowym Futbolem. JESTEŚMY TU DLA WAS!

Autorzy: Michał Kwieciński & Tomasz Flakowski (Młodzieżowy Futbol)

Produkcja: Fangol