Kosmiczny
beIN SPORTS

W środę w większości domów królowała Liga Mistrzów. Jednak gola wieczoru mogli oglądać sympatycy angielskiej Champiosnhip. Fenomenalnym strzałem w meczu między Wolverhampton, a Derby County popisał się 21-letni Portugalczyk, Ruben Neves. 

Neves dołączył do grona “Wilków” latem zeszłego roku. Jego transfer na Wyspy zaskoczyły wielu sympatyków piłki nożnej na całym świecie. Media mówiły co prawda o opuszczeniu FC Porto, ale nikt nie spodziewał się, że utalentowany pomocnik zakotwiczy na Wyspach, i to w Championship. Reprezentant Portugalii robi jednak swoje, wraz ze swoim zespołem może być już niemal pewny awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii. Ponadto, jest niekwestionowanym liderem liderem drugiej linii zespołu prowadzonego przez Nuno Espirito Santo, a także jedną z najjaśniejszych postaci całego zaplecza Premier League.

Wychowanek Porto imponuje spokojem w swojej grze. Znakomicie radzi sobie w defensywie, potrafi również świetnie wyprowadzić piłkę, czym w fantastyczny sposób niejednokrotnie napędzał kontrataki swojej drużyny. Jego tajną bronią jest atomowe uderzenie z dystansu. Przekonał się o tym golkiper Derby County, Scott Carson. Sami Państwo zobaczcie:

Trzeba przyznać, że trafienia Nevesa kwalifikuje się do tych nie z tej ziemi. Gracz Wolves rzucił tym samym rękawice Cristiano Ronadlo w walce o najładniejszą bramkę 2018 roku. Walka o nagrodę Puskasa zapowiada się naprawdę pasjonująco, konia z rzędem temu kto poprawnie przewidzi do kogo powędruje statuetka na październikowej gali FIFA.