ceny
FIFA

Na niespełna dwa tygodnie przed losowaniem grup MŚ U-20 wiemy już, z jakimi kosztami będzie wiązał się zakup biletu na mecz młodzieżowego czempionatu. Dla wszystkich zainteresowanych mamy dobre informacje. Ceny są naprawdę przystępne.

ceny
FIFA

Jak widać na załączonym obrazku, na mecz fazy grupowej lub 1/8 finału będziemy mogli udać się już za 10 złotych. Niewiele droższe będą wejściówki na ćwierćfinały, półfinały, a także mecz o 3. miejsce. Najwięcej zapłacimy za miejsce na trybunach podczas wielkiego finału. Niemniej jednak, 40 złotych za bilet pierwszej kategorii na najważniejszy mecz całego turnieju to wciąż zachęcająca oferta.

Jeśli wciąż nie wiecie, kto za kilka miesięcy pojawi się w Polsce, kliknijcie tutaj. Losowanie grup MŚ U-20 odbędzie się w niedzielę 24 lutego. Dwa dni później o godzinie 12:00 ruszy sprzedaż biletów, ale tylko dla posiadaczy kart Visa. Pozostali kibice walkę o wejściówki rozpoczną 7 marca, również w samo południe. Młodzieżowy mundial rozpocznie się 23 maja i potrwa do 15 czerwca.