Youtube
Młodzieżowy Futbol

To już żadna nowość, że ruszyliśmy z naszym kanałem Youtube. Choć nad tym elementem jeszcze wiele pracy przed nami to warto zajrzeć już teraz. Na pierwszy ogień #Raport z Premier League2

Premier League U-23/U-18, a także Juniorska Bundesliga – podsumowania z tych lig zagranicznych wybraliście w naszej ankiecie. Głosowanie zostało przeprowadzone na grupie Wataha MF oraz na fanpage’u.

Materiał wprowadzający już ukazał się na kanale, więc jeśli przegapiłeś w pośpiechu przed świętami to czas to naprawić. Zapraszamy do obejrzenia, zostawienia reakcji, a także do subskrybowania, by zawsze być na bieżąco. Na początku zajmiemy się rozgrywkami Premier League2, lecz w rękawie mamy jeszcze kilka niespodzianek. Bądźcie cierpliwi!

Uwaga:

W dość “chaotyczny” sposób połączyliśmy informację z rocznika U-23 oraz U-19, za co przepraszamy. W kolejnym wydaniu postaramy się wszystko podzielić. O młodszej sekcji wspomnieliśmy, ponieważ piłkarze grający w Premier League2 nierzadko grają również dla młodszych roczników.