UEFA EURO U-21, czyli Hiszpanie w akcji! Piękne akcje, wiele bramek i pierwsza dogrywka. Podać coś jeszcze?

Razem z Fangol postanowiliśmy stworzyć dla was kilka materiałów dotyczących UEFA EURO U-21. Studio, relacje, opinie, zapowiedzi, a nawet typowania z naszej strony byście zawsze byli na bieżąco. Nawet jeśli przegapiliście któreś ze spotkań.

Omawialiśmy każdą kolejkę fazy grupowej, w której działo się naprawdę wiele. Jeśli przegapiliście to nic straconego! Zajrzyjcie do naszej pierwszej i drugiej relacji.

Półfinał Saúla? Dyrygent hiszpańskiej orkiestry.

Świetny popis kolejnego Hiszpana i powoli ten turniej zaczyna płonąć w kolorach czerwieni. Włosi rozgromieni, a kilku podobno dalej próbuje złapać Ceballosa. Nasi zachodni sąsiedzi po ciężkiej przeprawie również znaleźli się w finale. Podczas starcia z Anglikami mieliśmy prawdziwą karuzelę emocji a koniec zakończony serią jedenastek.

Warto przypomnieć, że Młodzieżowy Futbol przewidział taki obrót spraw i od nas już wcześniej mogliście się dowiedzieć, że to Niemcy wyjdą po karnych, a w finale dołączy do nich zespół z Półwyspu Iberyjskiego. Brawa dla tych, którzy obstawili!

Piszcie swoje przemyślenia w komentarzach i nie zapomnijcie o opiniach, byśmy wiedzieli, czy takie materiały live wam się podobają.

 

Autorzy: Michał Kwieciński & Tomasz Flakowski (Młodzieżowy Futbol)

Produkcja: Fangol