sobota, Listopad 17, 2018
Mf

Wielu z nich już zapewne znacie, czy dobrze? Przekonajmy się!

REDAKCJA:

Centralna postać zespołu. To na jego barkach spoczywa odpowiedzialność za konstruowanie wszystkich akcji ofensywnych naszej drużyny. Cechują go zawrotna szybkość i precyzyjne ostatnie podanie, dzięki którym w każdym spotkaniu musi paść przynajmniej kilka bramek! Miłośnik podróży, wierny kibic pruszkowskiego Znicza i Lechii Gdańsk. Lokalny patriota! Mimo urwania głowy, MF zawsze na pierwszym miejscu.
Student stosunków międzynarodowych, wiążący swoją przyszłość z dziennikarstwem. Oprócz piłki nożnej jest miłośnikiem skoków narciarskich. Zaangażowanie i rzetelność uważa za jedna z najważniejszych w życiu wartości.
Hiszpański futbol to jego żywioł, a iberyjskie zwyczaje ma we krwi. Owiana tajemnicą legenda głosi, że kiedy nie ma z nim kontaktu, on właśnie jest w podróży na mecz MLS. Nie odpuszcza też rodzimej CLJ. Od lat fanuje Królewskim, a najczęściej możecie go znaleźć na Twitterze, gdzie wylewa swoje sportowe żale.
Płynie w nim krośnieńska krew, ale stracił serce dla Stali Mielec i rozgrywek ligi francuskiej z Olympique Lyonnais na czele! Jest też dumnym kibicem HJK Helsinki i z rozemocjonowaniem śledzi fińską Veikkausliigę. Uwielbia pisać w każdej formie i o wszystkim. Jara się lajkami na fejsie i strategiami reklamowymi. Od śledzenia El Classico woli przeczytać tomik z dobrą poezją albo oglądać gwiazdy. W MF oficjalnie ogarnia komunikację i PR, nieoficjalnie - jest wszędzie.
"Przyszłość" i młoda nadzieja zespołu, wciąż rozwijająca skrzydła pod nadzorem starszych kolegów. Warszawski licealista, ciekawy ludzi i świata. Zakochany w rodzimej Lechii, również świadomy fan ekstraklasy. Od zawsze podziwiał Premier League, a Chelsea to jego odwieczna kochanka.
Jeden z uczniów rzeszowskiego liceum. Gdzieś tam gra po ligach - junior młodszy, liga wojewódzka - ale wciąż czeka na prawdziwą przygodę z futbolem. Jest jednym z tych milionów chłopaków z ambicjami. Głęboko wierzy, że ta przygoda w końcu na dobre się rozpocznie, więc po to tu jest - aby Wam, Czytelnikom, również uświadomić, że niemożliwe nie istnieje; szczególnie u młodych! A poza tym, wysoki blondyn, lubujący się w płci pięknej.
Monitoruje młodzieżową piłkę od wielu lat. Czuje wielką satysfakcje, gdy jest jedną z pierwszych osób opisujących przyszłą gwiazdę wielkiej piłki. Nie jest zamknięty na jedną ligę, czy kraj, gdyż jest ciekawy całego piłkarskiego świata, lecz w jego żyłach od dziecka, płynie niebieska krew - "Blue is the colour, Football is the game".
Najmłodszy w ekipie MF. Najważniejsza według niego jest: determinacja, ciężka praca oraz ambicja. Cieszy się, że może codziennie przekazywać Wam informację z młodzieżowego świata.

Felietoniści: Jakub Wydra, Tomasz Flakowski

W naszym zespole miejsc nie brakuje.Poszukujemy ofensywnie grającego stopera, z umiejętnością wychwycenia tego, co ważne; odważny, przebojowy i gotowy do wejścia w podstawowej jedenastce. Może to właśnie Ciebie szukamy?