niedziela, Listopad 29, 2020
Mf

Wielu z nich już zapewne znacie, czy dobrze? Przekonajmy się!

REDAKCJA:

Centralna postać zespołu. To na jego barkach spoczywa odpowiedzialność za konstruowanie wszystkich akcji ofensywnych naszej drużyny. Cechują go zawrotna szybkość i precyzyjne ostatnie podanie, dzięki którym w każdym spotkaniu musi paść przynajmniej kilka bramek! Miłośnik podróży, wierny kibic pruszkowskiego Znicza i Lechii Gdańsk. Lokalny patriota! Mimo urwania głowy, MF zawsze na pierwszym miejscu.
Student stosunków międzynarodowych, wiążący swoją przyszłość z dziennikarstwem. Oprócz piłki nożnej jest miłośnikiem skoków narciarskich. W życiu kieruje się rzetelnością i zaangażowaniem. Z błędów i porażek wyciąga wnioski oraz pozytywne aspekty.
Płynie w nim krośnieńska krew, ale stracił serce dla Stali Mielec i rozgrywek ligi francuskiej z Olympique Lyonnais na czele! Jest też dumnym kibicem HJK Helsinki i z rozemocjonowaniem śledzi fińską Veikkausliigę. Uwielbia pisać w każdej formie i o wszystkim. Jara się lajkami na fejsie i strategiami reklamowymi. Od śledzenia El Classico woli przeczytać tomik z dobrą poezją albo oglądać gwiazdy. W MF oficjalnie ogarnia komunikację i PR, nieoficjalnie - jest wszędzie.
Dziennikarstwo to misja, ale i styl życia. Koledzy nazywają go "ekspertem" od Centralnej Ligi Juniorów, choć sam woli słowo obserwator. Zakochany w rodzimej Lechii, Ekstraklasa wywołuje u niego Syndrom sztokholmski. Od zawsze podziwiał Premier League, a Chelsea to jego odwieczna kochanka.
Gdzieś tam gra po ligach - junior starszy, liga wojewódzka - ale wciąż czeka na prawdziwą przygodę z futbolem. Jest jednym z tych milionów chłopaków z ambicjami. Głęboko wierzy, że ta przygoda w końcu na dobre się rozpocznie, więc po to tu jest - aby Wam, czytelnikom, również uświadomić, że niemożliwe nie istnieje; szczególnie u młodych! A poza tym, wysoki blondyn, lubujący się w płci pięknej.
Monitoruje młodzieżową piłkę od wielu lat. Czuje wielką satysfakcje, gdy jest jedną z pierwszych osób opisujących przyszłą gwiazdę wielkiej piłki. Nie jest zamknięty na jedną ligę, czy kraj, gdyż jest ciekawy całego piłkarskiego świata, lecz w jego żyłach od dziecka, płynie niebieska krew - "Blue is the colour, Football is the game".
Student uzależniony od sportu. Pasjonat piłki nożnej i siatkówki. Dziennikarstwo traktuje jako wyzwanie, jednak pisanie tekstów jest dla niego przede wszystkim dobrą zabawą. Starsza muzyka, klasyka kina i... młodzieżowy futbol, to prawdziwa mieszanka wybuchowa, która zostawia swoje ślady w wielu jego publikacjach.

W naszym zespole miejsc nie brakuje.Poszukujemy ofensywnie grającego stopera, z umiejętnością wychwycenia tego, co ważne; odważny, przebojowy i gotowy do wejścia w podstawowej jedenastce. Może to właśnie Ciebie szukamy?