niedziela, Luty 18, 2018

Wielu z nich już zapewne znacie, czy dobrze? Przekonajmy się!

REDAKCJA:

Marcin Rodkiewicz

Centralna postać zespołu. To na jego barkach spoczywa odpowiedzialność za konstruowanie wszystkich akcji ofensywnych naszej drużyny. Cechują go zawrotna szybkość i precyzyjne ostatnie podanie, dzięki którym w każdym spotkaniu musi paść przynajmniej kilka bramek! Miłośnik podróży, wierny kibic pruszkowskiego Znicza i Lechii Gdańsk. Lokalny patriota! Mimo urwania głowy, MF zawsze na pierwszym miejscu.

Tomasz Flakowski

Jak przystało na redaktora naczelnego – krawat, piłka i deszczowy poniedziałek w Stoke. Gość z wielowymiarową pasją do futbolu. Specjalizuje się w prawie sportowym i gospodarczym, a jego największą pasją jest zarządzanie w sporcie i CSR klubów sportowych (małych i dużych). Na boisku ofensywna “ósemka”, poza nim całą uwagę skupia na śledzeniu rozwoju polskich i światowych talentów oraz efektownych akcji na linii klub/sponsor/zawodnik – kibic. Może właśnie dlatego, gdy już wyjdzie z biura, najczęściej spotkamy go na najgłośniejszych trybunach Ekstraklasy.

Michał Kwieciński

Hiszpański futbol to jego żywioł, a iberyjskie zwyczaje ma we krwi. Owiana tajemnicą legenda głosi, że kiedy nie ma z nim kontaktu, on właśnie jest w podróży na mecz MLS. Ktoś przecież musi rozruszać amerykańską piłkę, prawda? Oprócz jego największej pasji, jaką jest dziennikarstwo sportowe, szczyci się mianem naszego zespołowego informatyka oraz grafika. Od lat fanuje Królewskim, a jego nową miłością jest NYCFC. Często możecie go znaleźć na Twitterze, gdzie wylewa swoje sportowe żale.

Konrad Kustroń

Płynie w nim krośnieńska krew, ale stracił serce dla Stali Mielec i rozgrywek ligi francuskiej z Olympique Lyonnais na czele! Jest też dumnym kibicem HJK Helsinki i z rozemocjonowaniem śledzi fińską Veikkausliigę. Uwielbia pisać w każdej formie i o wszystkim. Jara się lajkami na fejsie i strategiami reklamowymi. Od śledzenia El Classico woli przeczytać tomik z dobrą poezją albo oglądać gwiazdy. W MF oficjalnie ogarnia komunikację i PR, nieoficjalnie – jest wszędzie.

Karol Dworakowski

Jak na typowego pasjonata mocnych wrażeń preferuje naszą Ekstraklasę nade wszystko inne. Jest nałogowym stalkerem reprezentacji Polski. Na przestrzeni kilkunastu lat opuścił tylko kilka meczów biało-czerwonych, ma chłopak nerwy! Nie są mu obce: tenis, badminton, snooker, golf czy jazda na kawałku deski po śniegu (ujmując fachowo –  snowskate).

Kamil Dumała

Szybki na swoich czterech kółkach jak Aubameyang, skuteczny jak Ibra, zwinny jak René Higuita, ostry jak Roy Keane, przystojny jak połączenie Rooneya i Ribery’ego. To tak w największym skrócie. Ściska kciuki za Legię, Barcę i Znicz Pruszków (rocznik 2000!). Ma ostry jak brzytwa, czarny humor.

Kuba Godlewski

Uwielbia wszystko, co jest związane z futbolem: granie, oglądanie, czytanie, rozmawianie i pisanie. Od kilkunastu lat związany, jako kibic, na dobre i na złe z Manchesterem United. Kocha Ekstraklasę, bo jest nasza i swojska. Od gola przewrotką woli kilkudziesięciometrowe podanie przeszywające zasieki rywala. W piłkarzach ceni przede wszystkim boiskową inteligencję oraz kreatywność. W pracy trenerskiej najchętniej połączyłby mocne strony różnych trenerów: od Fergusona, przez Simeone i Mourinho, po Guardiolę.

Jeremi Angowski

“Przyszłość” i młoda nadzieja zespołu, wciąż rozwijająca skrzydła pod nadzorem starszych kolegów. Warszawski licealista, ciekawy ludzi i świata. Zakochany w rodzimej Lechii, również świadomy fan ekstraklasy. Od zawsze podziwiał Premier League, a Chelsea to jego odwieczna kochanka.

Michał Kusy

Lat 17, jeden z uczniów rzeszowskiego liceum. Gdzieś tam gra po ligach – junior młodszy, liga wojewódzka – ale wciąż czeka na prawdziwą przygodę z futbolem. Jest jednym z tych milionów chłopaków z ambicjami. Głęboko wierzy, że ta przygoda w końcu na dobre się rozpocznie, więc po to tu jest – aby Wam, Czytelnikom, również uświadomić, że niemożliwe nie istnieje; szczególnie u młodych! A poza tym, wysoki blondyn, lubujący się w płci pięknej.

W naszym zespole miejsc nie brakuje.Poszukujemy ofensywnie grającego stopera, z umiejętnością wychwycenia tego, co ważne; odważny, przebojowy i gotowy do wejścia w podstawowej jedenastce. Może to właśnie Ciebie szukamy?

WSPÓŁPRACA

Fanatyk młodzieżowej piłki, każdą wolną chwilę spędza na wygrzebywaniu informacji, do których mało kto potrafi się dokopać. Prywatnie kibic Legii Warszawa i Chelsea, zakochany w kotach i Football Managerze. Był członek zespołu Młodzieżowego Futbolu, a obecnie przedstawiciel mediów Akademii warszawskiej Legii.