Futbol pod skalpelem, czyli ortopeda w ogniu pytań [Zapowiedź]
fot. lek. Filip Baszczeski

Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom, a także realizując swoją misję, MlodziezowyFutbol.pl rozpoczął współpracę z lek. Filipem Baszczeskim z Centrum Medycznego Gamma. Dzięki temu wkrótce będziecie mogli przeczytać lub usłyszeć na naszych łamach ciekawe i niezwykle cenne wskazówki, porady lub zalecenia naszego eksperta – a wszystko to w ramach nowego cyklu: “Futbol pod skalpelem”.

Specjalizujący się w ortopedii i traumatologii lek. Filip Baszczeski, to absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (WUM). Współbadacz badań klinicznych z zakresu ortopedii regeneracyjnej i małoinwazyjnej. Uczestnik kursów z zakresu artroskopii i osteotomii w obrębie stawu kolanowego. Członek FORTE – The Federation of Orthopaedic Trainees in Europe.

Co ciekawe, lek. Baszczeski od zawsze jest związany ze sportem. Dzięki temu doskonale rozumie m.in. kontuzje, nie tylko od strony medycznej, ale i tej czysto sportowej. Nasz ekspert jest byłym zawodnikiem Polskiej I Ligi i Ekstraligi Rugby. Zdobywał Międzynarodowe Mistrzostwo Polski Juniorów w full contact karate w kategorii wagowej open.

Futbol pod skalpelem, czyli ortopeda w ogniu pytań [Zapowiedź]
fot. rugby.info.pl
Pierwszy podcast z lek. Baszczeskim już wkrótce. Jeżeli chcecie, już teraz możecie zadawać nurtujące Was pytania. Jak to zrobić? Wystarczy pod tym artykułem wypisać je w treści komentarza.